Takipçi Satın Al

İnstagram takipçi satın al, bot takipçilerden oluşan ve programlar aracılığı ile oluşturulmuş instagram takipçidir. Bot takipçi yabancı takipçi çeşitlerinden

Takipçi Satın Al

Takipçi Satın Al

 

İnstagram takipçi satın al, bot takipçilerden oluşan ve programlar aracılığı ile oluşturulmuş instagram takipçidir. Bot takipçi yabancı takipçi çeşitlerinden biridir. İnstagram takipçi satın alsayfamız üzerinden takipçi siparişi verdiğinizde bot ve yabancı hesaplardan oluşan takipçiler hesabınıza gelmeye başlar. İnstagram takipçi satın almak isteyen müşterilerimiz genelde instagram takipçi siparişi verdiğinde verdikleri instagram takipçi satın al siparişinden menmun olurlar.

 

İnstagram takipçi satın al sayfamız instagram takipçi satışı konusunda piyasadaki az internet sitelerinden biridir. İnstagram takipçi satın almak isteyenlerin durağı olan instagram takipçi satın al adresimiz sayesinde emniyetli takipçi satın alabilirsiniz. İnstagram muteber takipçi arayanların csamedya.com web sitemizi tercih etmelerindeki en büyük neden takipçi satın alabilmenin yanı sıra PAYTR ödeme sistemi kullanmamızdır. PAYTR ödeme sistemi Türkiye'deki en sağlam ödeme sistemlerinden biridir.

 

Çoğu müşterimiz PAYTR ödeme sistemini araştırarak instagram takipçi satın al sayfamızdan instagram takipçi siparişi vermektedir. PAYTR ödeme sisteminin Türkiye'deki en sağlam ödeme sistemlerinden biri olması ve Türkiye'deki birçok kar marjı yüksek, kaliteli ve uzun yılların firmaları tarafından kullanılması ve bizlerin de takipçi sayfamızda bu ödeme sistemini kullanmamız müşterilerimize itimat sağlar ve müşterilerimiz instagram takipçi siparişi verirken bu nedenle bizi tercih eder.

 

İnstagram takipçi satın alarak hesaplarına instagram takipçi gönderimi sağladığımız müşterilerimiz verdiğimiz hizmetin kalitesine güvenerek instagram hesaplarına takipçi satın alma süreci gerçekleştirir. Müşterilerimiz takipçi sayfamızdan takipçi satın alırken gönül rahatlığı ile takipçi satın alır. Zira takipçi sayfamızdaki takipçi fiyatları konseptimize uygun biçimde tahliller üretilerek eklenmiştir. En kaliteli instagram takipçi satın al sayfamız olan csamedya.com'da yer alır.

 

İnstagram takipçi satın almak isteyen müşterilerimizin takipçi sayfamızı tercihlerindeki bir öbür nedeni takipçi satın al sayfamızın bir firma olması olarak gösterebiliriz. İnstagram takipçi satın al sayfamız üzerinden instagram takipçi satın alan müşterilerimiz instagram takipçi satın al sayfamızın firma olarak hizmet verdiğini bilir ve buna güvenir. Bu nedenle instagram takipçi satın al sayfamız üzerinden yeniden gönül rahatlığı ile instagram takipçi siparişi verir.

 

İnstagram Takipçi sayfamız üzerinden takipçi siparişi veren müşterilerimizin birçok takipçi satın aldığı için mutludur. Bunun sebebi de takipçi siparişi verdikten sonra instagram takipçi satın alan müşterilerimizin hesaplarını günlük takip eden sayısının artmasıdır. Birçok müşterimizde gözlemlemiş olduğumuz bu artış sayesinde binlerce kurumsal, fenomen, küçük işletme ya da butik müşterilerimize instagram takipçi satışı yapmaktan gurur duymaktayız.

 

Müşterilerimiz neden instagram takipçi satın alır?

 

Müşterilerimizin instagram takipçi satın alıp instagram takipçi hizmetimizden yararlanmalarının en önemli sebebi PAYTR inançlı ödeme sistemi kullanmamızdır. PAYTR inançlı ödeme sistemini araştıran müşterilerimiz takipçi satın alır zira firmamıza güvenir. Csamedya.com takipçi satın al sayfamıza güvenen müşterilerimiz PAYTR emniyetli ödeme sistemi sayesinde sorun yaşamayacaklarını bilir.

 

Birçok instagram takipçi satın alan müşterimiz instagram takipçi hizmeti sayesinde hesaplarını günlük takip eden gerçek kullanıcı sayısında artış müşahedeler. Bu nedenle de takipçi sayfamız üzerinden instagram takipçi satın alır.

 

İnstagram takipçi satın almanın faydaları nelerdir?

 

İnstagram takipçi satın al sayfamız aracılığı ile takipçi satın aldığınızda instagram hesabınızdaki instagram takipçi sayınız arttığı için kaliteli takipçiler sayesinde insanların da size olan itimadı artar. Bir çok markanın instagram takipçi satın al sayfamız üzerinden instagram takipçi almasının en önemli nedeni budur.

 

Birçok marka instagram takipçi sayfamızdan instagram takipçi satın alarak hesap bilinirliğini de arttırır. Hesap bilinirliği instagram takipçi satın alanların organik takipçilerinde de keşfet yoluyla önemli artışlar sağlamaktadır. Sizler de takipçi satın al sayfamız üzerinden instagram takipçi satın alarak marka bilinirliğini arttırabilir ve keşfete daha fazla düşeceğiniz için sizi bile isteye takip eden takipçilerin sayısını arttırabilirsiniz.

 

Markalar inanç vermek gayesiyle instagram takipçi satın aldığında hesaplarında yer alan takipçi sayısı fazla olduğundan instagram takipçi satın al sayfamıza teşekkür eder. Bunun sebebi müşterilerine satış yaparken ekstra açıklamalar yapmak zorunda kalmamalarıdır. Müşterileri instagram takipçi satın al sayfamızdan instagram takipçi alan markalara direkt olarak güvendikleri için birçok zahmetten kurtulurlar.

 

İnstagram takipçi sayfamız sayesinde birçok ünlü instagram takipçi satın alır ve birçok ünlünün instagram takipçi satın alması instagramda isimleri yazıldığı anda en başta çıkmalarını sağlar. Bu da birçok ünlünün bulunabilirliğini kolaylaştırır.

 

Diyelim ki instagram takipçi satın al sayfamız üzerinden instagram takipçi satın aldınız ve hesabınızda on binlerce takipçi oldu. İnstagram takipçi sayfamız sayesinde hesabınıza gelen bu on binlerce takipçi sizin bulunabilir biri olmanızı sağlayacaktır. İsminiz instagram arama kısmına yazıldığında sizden daha çok takipçisi olan biri yoksa siz çıkacaksınız. Bu da hayranlarınızın sizi kolay bulmasını sağlayacaktır.

 

Sıkça Sorulan Sorular

 

Günümüzde; kendimiz hakkında neredeyse her şeyi paylaştığımız, sosyalleştiğimiz ve artık resmen hayatımızı oluşturan toplumsal medya birçok açıdan hayli değerlidir. Yediden yetmişe kadar artık herkesin elinde olan akıllı telefonların da bu bahiste yeri hayli büyüktür zira telefonlarımız her an yanımızda olduğundan toplumsal medyaya ulaşımımız hiç kesilmemektedir.

 

İletişimin bu mecralar üzerinden döndüğünü ve çok farklı iş imkanlarının da mevcut olduğu göz önüne alındığında bunun sebebini anlamak çok sıkıntı değildir. Bilhassa değişen dünya nizamında toplumsal medya ile ilgili yeni iş imkanlarının oluşması ve yüksek takipçili hesapların çarçabuk para kazanabilmesi bu mecraları daha da değerli kılmıştır.

 

Bunlara ek olarak insanların, rastgele bir alanda örneğin müzik, fotoğraf, tasarım, yaratıcılık, örgü vb. yeteneklerini insanlara gösterip tanınmak için de toplumsal medya bulunmaz bir fırsattır. Hatta günümüzde bu halde kendini tanıtmış birçok ünlü de mevcuttur.

 

Ayrıca toplumsal medya hesapları üzerinden para kazanmak da muhakkak bir takipçi, abone ya da beğeni sayısına ulaştığınızda yahut bunu takip eden bir biçimde fiyatlı reklam alıp ilgili toplumsal medya hesabında yayınlayarak mümkündür. Tüm bunların gerçekleşebilmesi için ise hesabınızın ünlü ve tanınır bir hesap olması öbür bir değişle çok fazla takipçiye ve etkileşime sahip olmanız gerekmektedir. Takipçi satın al süreci sayesinde çok fazla takip eden sayısına ulaşmak ise epey mümkündür.

 

Sosyal Medya Hesaplarında Takipçi Sayısının Çokluğu Neden Değerlidir?

 

Günümüzün en çok kullanılan toplumsal medya platformları olan Instagram, Twitter, Tiktok ve Youtube da her hesabın belirli bir takipçisi ya da öbür bir sözle abonesi bulunmaktadır. Bu takipçi sayısının değeri ise hesapların takipçileri kadar beşere ulaşabilmesidir.

 

Hesapların ulaşabildikleri insan sayısı arttıkça tanınırlıkları artmakta böylelikle bununla hakikat orantılı olarak; yeteneklerini insanlara gösterebilme talihleri, sponsor bulabilme ihtimalleri ve fiyatlı reklam alarak para kazanma bahtları artmaktadır. Bu takipçi sayısına ulaşmak ise yeni açılmış bir hesap için uzun ve yorucu bir süreçtir.

 

Ve denense bile bu sistem ile çoklukla başarılı olunamamaktadır. Bu sebeple de beşerler instagram takipçi satın al seçeneğini tercih ederek hesaplarının daha ilgi alımlı ve tanınan görünmesini ve satın alınan takipçiler üzerinden bir sirkülâsyon yaratarak ulaştıkları gaye kitleyi daha çok büyütmeyi böylelikle takipçi sayılarını, etkileşimlerini ve de doğal olarak popülaritelerini arttırmayı tercih etmektedirler. Son derece kullanılan bu formül şaşırtan bir formda birçok kişi tarafından hala bilinmemekte ya da hala ön yargıyla yaklaşılmaktadır.

 

İnstagram Takipçi Satın Almak Nedir?

 

Takipçiler ilgili hesabın gönderilerini gören, beğenen yahut yorum yapan yani hesap sahibine etkileşim veren ve bu sebeple de hesabın ilgisini çektiğini toplumsal medya aracılığıyla yansıtan hesaplar olarak tanımlanabilir. Bilhassa yeni açılan az takipçili lakin bu sayının artmasını böylece de daha geniş bir etrafa ulaşmak isteyen hesapların tercih ettikleri bir prosedürdür. Takipçi satın al süreci hesapları daha tanınan gösteren avantajlara sahiptir.

 

Çünkü takipçilerin üzerine emek harcamadan gelmesini, ilgili hesaba tabiatıyla ulaşmasını beklemek çoklukla yıpratıcı ve muhakkak bir noktadan sonra insanların pes etmelerine neden olacak sonuçlar vermektedir. İstenilen instagram takipçi sayısına ulaşmak için bir ölçü instagram takipçi satın almak ve alınan takipçiler üzerinden takipçi sayısının katlanarak artması, bunun ise hesaptaki etkileşimi arttıracağı için paylaşılan gönderilerin keşfette gözükmesi ihtimalini de arttırması böylelikle yeni insanların keşfetlerinden hesabı takibe alıp paylaşımları beğenerek yorum yapması yani daha çok etkileşim kazandırmasını sağlamaktadır.

 

Aynı vakitte bilhassa yeni açılan hesaplar tarafından tercih edilen instagram takipçi satın al seçeneği sayesinde; Instagram başta olmak üzere birden fazla platformda satış yahut öteki bir isimle pazarlama hesapları, eserlerini daha geniş bir kitleye tanıtarak satış yapma ihtimallerini ve karlarını tıpkı vakitte da kârlarını arttırmaktadırlar. Bu hesaplar için tıpkı vakitte; müşterilerin gözünde ilgili satış hesaplarının muhakkak bir instagram takipçi sayısına sahip olması satılan eserler üzerinde inanç hissi de oluşturacağı için ekstra bir kıymete sahiptir.

 

İnstagram Takipçi Satın Almak Neden Birçok Kişi Tarafından Tercih Edilmektedir?

 

Kişilerin birinci başta takipçilerini parayla satın alma durumunu istememelerine, hesabını para karşılığı insanların takip etmesini güzel bulmayarak, bunun yerine insanların tabiatıyla ilgili hesabı takip etmelerini tercih etmelerine karşın; birçok kişi vakitle instagram takipçi satın al avantajlarından yararlanıyor.

 

Çünkü hesapların takipçi sayısının reklam vermeden ya da instagram takipçi satın almadan artması epey çok zordur. Reklam vermeye nazaran daha düşük bütçeli olan takipçi satın al seçeneği sayesinde gelen takipçiler üzerinden takipçilerin ve etkileşimin artması devamında da keşfette görünürlüğün artarak, ilgili hesabı aslında asıl maksat etrafın ilgisinin çekilmesi sonucu bu etraftan takip edecek olan kitleye ulaştırmasını ve bu sayede takipçi sayısını artırmasını sağlamaktadır.

 

Bu da son vakitlerde neredeyse herkes tarafından istenen meskenden toplumsal medya aracılığıyla çalışma imkânını bu basamakları gerçekleştiren ve başarılı olabilen insanlara tanımaktadır. Birebir vakitte yalnızca satış hesaplarını toplumsal medyaya taşımanın yanında fiyatlı reklamlar da çok uygun bir gelir kaynağıdır.

 

İnstagram Takipçi Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

 

İnstagram takipçi satın almanın hesabın ulaştığı kişi sayısını arttırması, dolaylı olarak da takipçi sayısının daima olarak artmasına sebep olarak beğeni ve yorumların yani hesaptaki etkileşimin artmasına bundan farklı olarak ise satış emelli hesaplar için satış yapma ihtimallerini arttırmasının yanında daha farklı avantajları da bulunmaktadır. Bu avantajlara şunlar örnek olarak verilebilir:

 

Para karşılığında gerçek, bot hesap olmayan hesapların takipçi olarak satın alınıp, hiçbir vakit takipçi sayısının satın alınan instagram takipçi sayısının altına düşmemesinin sağlaması.

Bu yol sayesinde ilgili hesabın kullanıcılar açısından emniyetli ve kaliteli bir profil çizmesi ve bu sayede daha çok takipçi kazanması

Takipçi sayısı çok olan hesapların fiyatlı reklam alma potansiyelleri daha fazla olduğu için bu teklifleri kabul ederek önemli gelirler elde etme bahtının bulunması ve birden fazla toplumsal medya platformunun muhakkak bir izlenme, dinlenme, beğeni yahut takipçi karşılığında ödeme yapması

Bu sayede düşük bir bütçe ile hayallerinin gerçekleştirip, tanınırlılıklarını arttırma ve ünlü olma talihi bulmalarını sağlaması

Gerçekçi bir profil yaratarak neredeyse hiçbir efor harcamadan kaliteli ve parayla takipçi satın alındığı muhakkak olmayan bir toplumsal medya hesabının elde edilebilirliği

İnstagram Takipçi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

 

Sık sık tercih edilen bu prosedürü uygulamak için öncelikle bot hesapların takipçiniz olmasına neden olmayacak emniyetli siteler bulmalısınız. Zira bot hesaplı takipçiler, istediğinizin tam tersine hesabınıza ziyan verilmesine hatta askıya alınmasına ya da kapanmasına neden olurlar. Bunlara ek olarak bot hesaplar İnstagram tarafından takip edilip kapatıldığı için takipçi sayınız daima düşecek bu da kalitesiz bir izlenim yaratmanıza sebep olacaktır.

 

Sürekli değişen istatistiğiniz sonucunda sizin de hesabınızın kapatılması kaçınılmaz olacaktır. Bu sebeple gerçek takipçiler satın aldığınızdan emin olmalısınız. Bunun dışında takipçi satın alma emellerinize ulaşabilmeniz, devamında bu hesaplar üzerinden gelecek olan takipçilerinizin sizi kolaylıkla takip edebilmesi, potansiyel takipçilerinizin keşfetlerinde yer almanız için hesabınızın bilinmeyen olmaması gerekmektedir.

 

Ayrıca hesabınızı Türkçe kullanıyorsanız Türk takipçiler satın almaya da ihtimam göstermelisiniz zira yalnızca Türkçe paylaşımlar yapan bir hesabı yabancı takipçilerin takip etmesi çok mümkün olmaması sebebiyle makus bir izlenim yaratmaktadır.

 

Ve takipçi satın aldığınızın da anlaşılmasına sebep olur. Üniversal bir hesaba sahipseniz bu dikkat etmeniz gereken bir konu değildir. Bu noktada ister Türk isterseniz de yabancı takipçileri çok uygun bir fiyata satın alarak takipçi sayınızı yani popülaritenizi arttırabilirsiniz.

 

İnstagram Takipçi Satın Alımından Sonra Takipçilerimin Sayısı Düşer mi? Yeni Takipçilerim Kalıcı mıdır?

 

İnstagram Takipçi satın al süreci ile alınan takipçiler, gerçek hesaplar olduğu sürece takipçi sayısının çok istisnai durumlar hariç düşmesi üzere bir durum kelam konusu değildir.

 

Bot hesap satın alımında sıklıkla yaşanan satın alındıktan birkaç gün sonra hesapların kapanması sonucu takipçi sayısının önemli bir ölçüde azalması durumu, şayet takipçiler gerçek hesap olurlarsa yaşanmaz.

 

Türk ve gerçek takipçiler satın alarak hesabınızın görünürlüğünü ve devamında tanınırlığını bu formülle rahatlıkla arttırabilirsiniz. Bunun için de dikkat etmeniz gereken konu emniyetli ve profesyonel siteler tercih etmektir.

 

İnstagram Takipçi Satın Almak Hesabıma Ziyan Verir mi?

 

İnstagram takipçi satın al seçeneği insanların başında sanki bu süreç hesabıma ziyan verir mi? ne kadar inançlı? üzere sorular yaratmaktadır. Şayet bu süreç profesyonel ve emniyetli bir site tarafından yapılırsa hesabınıza bırakın ziyan vermeyi yarar sağlamaktadır.

 

Bu süreç için tercih edeceğiniz sitenin ya da şahısların amatör olmamasına ve hesabınız üzerinde deneyecekleri metodu daha evvel deneme hesaplar üzerinde uygulayıp uygulamadıklarını sormaya ve karşılıklarını yeterli tahlil etmeye ihtimam göstermelisiniz.

 

Eğer göstermez ve bu süreç için amatör yahut dolandırıcı siteleri tercih ederseniz hesabınızdaki spam hesapların varlığı sonucunda hâlihazırda var olan takipçileriniz de takipten çıkabilir, hatta instagram hesabınızı askıya alıp kapatabilir. Bu konulara dikkat ederseniz instagram takipçi satın alma süreci hesabınıza hiçbir ziyan vermez, tersine hayli yararlı olur. Siz de böylelikle rahatlıkla hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Eğer İnstagram Takipçi Satın Alırsam Beşerler Bunu Anlar mı?

 

Sosyal medya kullanıcılarının hesaplarının doğal olması kuşkusuz herkes tarafından istenen bir şeydir. Bu sebeple gerçek, organik takipçiler satın almak hesabın kalitesini bozmamakla birlikte yeniden de hesabınızı doğallık denetiminden geçirerek tedbir almanız sizin için daha âlâ olacaktır.

 

Çünkü doğal hesapların makul bir etkileşim/takipçi oranı vardır. Bu sebeple de bunu sağlamak emeliyle hesabınıza yorum ve beğeni takviyesi sağlamanız doğallığının daha da artmasına ve daha inançlı bir hesap olmasına yarar sağlar.

 

Takipçileriniz gerçek olacağı ve devamında yaratacakları tesirle gelen kullanıcılar ilgiyle sizi takip edecekleri ve de etkileşimde bulunacakları için bu uzun vadede endişelenmenizi gerektirecek bir husus değildir. Tam olarak bu nedenlerle ise hayır, takipçi satın aldığınız anlaşılamaz.

 

Peki, Hakikaten İnstagram Takipçi Satın Almak İşe Yarıyor mu?

 

Kesinlikle evet, zira neredeyse her büyük hesabın başlarken takipçi satın alarak ve devamında gelen takipçiler yardımıyla hesabını büyüttüğü bilinen bir gerçektir. Şayet siz de öteki yolları denemenize karşın takipçi sayınızı arttıramıyorsanız katiyetle bu formülü denemelisiniz.

 

Yaratılan takipçi sirkülâsyonu sayesinde satın aldığınızdan hariç ekstra büyük bir takipçi artışını çabucak yaşamasanız da illa ki bir ölçü artışı çabucak gözlemleyebilirsiniz esasen devamında bu da kesinlikle vakitle katlanarak artacaktır.

 

Bunlara ek olarak Instagram algoritması ne kadar takipçi satın alımını önlemeye yönelik geliştirilmiş olsa da sonuçta bir yapay zekâ olduğu için profesyoneller algoritmaya yakalanmadan doğal takipçiler aracılığıyla takipçilerinizi arttırmayı başarmaktadırlar.

 

İnstagram Takipçi Satın Almak Bu Kadar Değerli midir?

 

Evet. Zira günümüzde toplumsal medyada tanınan, ünlü ve tanınan biri olmak ve bu sayede yalnızca sevdiği şeyleri paylaşarak hoş karlar elde etmek neredeyse herkes tarafından istenmektedir. Buna ek olarak ise örneğin bir satıcı hesabına sahipseniz insanlarda şu niyetlerin oluşması son derece muhtemeldir: “Bu kadar insan bu hesabı takip etmişse demek ki uygun ve muteber o vakit buradan rahatlıkla bir şeyler satın alabilir, alışveriş yapabilirim”.

 

Bunun dışında da olağan bir hesabınız varsa da çok takipçiye sahip olmak yüksek bir statü sahibi üzere görüldüğü için beşerler tarafından beğenildiğiniz, takdir edildiğiniz ve sizi takip etmenin yararlı olduğu düşünülür bu döngü sonucunda da takipçi sayınız giderek artar. İnstagram Takipçi satın al hizmetinin giderek ehemmiyet kazanması da biraz bu sebeptendir. Bu sebeple artık her yerde hatta facebookta bile bu işi yaptığını belirten sayfalar ya da şahıslar mevcuttur.

 

Fenomen Olmak İstiyorum, İnstagram Takipçi Satın Almalı mıyım?

 

Fenomenlik, hesabınızdaki takipçi sayısına ve gönderilerinize gelen etkileşim sonucunda oluşan bir durumdur. Bu sebeple yanlışlı olarak takipçi satın almanın etkileşimleri arttırmayacağı için fenomen olmaya yararlı olmadığı düşünülür. Ancak tersine takipçi satın aldığınızda muteber ve bol takipçili hesabınız sayesinde ulaşacağınız kitle ile giderek etkileşimleriniz artacak bu da vakitle fenomen olmanıza yarar sağlayacaktır. Buna ek olarak fenomen olmak için hesabınızı her vakit şimdiki tutmalı, daima paylaşım yapmalısınız.

 

İnstagram Takipçi Satın Almanın Hiç Olumsuz Bir Yanı Bulunmamakta mıdır?

 

Her şeyin olumlu yanlarının yanında olumsuz yanlarının da bulunması insanları bu hususta da olumsuz yanlarını sorgulamaya itmektedir. Şöyle ki şayet hesabınızdaki instagram takipçi artışı gerçek yönetilirse; hayır, takipçi satın almanın size hiçbir olumsuz geri dönütü bulunmamaktadır. Burada değerli olan nokta vurgulandığı üzere size spam hesapları takipçi olarak kazandıracak sitelerden uzak durmaktır.

 

Bu hesaplar Instagramda yasak olduğu için sayfanız için büyük bir risk oluşturabilirler. Böylece vakitle satın aldığınız takipçiler üzerinden sizin takipçiniz olacak ve giderek artarak size etkileşim kazandıracak olan çok takipçili hesabınızı istediğiniz gayeyle kullanabilirsiniz.

 

Şu da unutulmamalıdır ki hiçbir toplumsal medya hesabının bütün takipçileri etkin olarak etkileşimde bulunmamaktadır ki bu türlü bir şey de çok takipçili hesaplar için imkânsıza yakındır. Ancak doğal hesapların takipçi sayısına nazaran belli bir etkileşim yüzdesi bulunmaktadır. Bu yüzdeyi sağlayabilmek hesabınızın askıya alınmaması ya da kapatılmaması için son derece değerlidir.

 

İnstagram Takipçi Satın Almak İnançlı midir?

 

Evet, ancak bunun için mutlaka takipçi satın al sürecinde tercih edeceğiniz sitenin profesyonelliğini ve güvenirliğini âlâ araştırmalı, sorgulamalı ve asla şifrenizi onlarla paylaşmamalısınız. Profesyonel bireyler sizden şifre talep etmezler bu sebeple de hesabınıza bir ziyan aslında veremezler. Sizden şifre isteyen insanların dolandırıcı olma ihtimalleri yüksek olduğu için, şifrenizi onlarla paylaşmanız şahsî bilgilerinizin güvenliğini riske atmanıza neden olması ihtimali son derece yüksektir.

 

İnstagram Takipçi Satın Alımı Sayesinde Web Sayfanıza Olan Trafiği de Arttırabilirsiniz

 

Eğer kendinize ilişkin bir web sayfanız bulunuyorsa, ne ile ilgili olursa olsun takipçi satın aldığınız toplumsal medya hesabına linkini bıraktığınız ve nizamlı olarak reklamını yaptığınız takdirde daima artan takipçi ve de etkileşim artışınız sayesinde web sayfanızın da trafiği artacaktır. Bilhassa bu web adresi; kendinize ilişkin bir markanızın, yapıtlarınızın ya da yazılarınızın yayınlandığı bir bloğun web adresi ise bu trafik artışı hem tanınırlığınızı hem de gelirinizi katlanarak arttıracaktır.

 

Aynı vakitte web sitenizin tanınırlığının artması toplumsal medya hesabınızı da tekrar geri dönüt olarak olumlu etkileyecek böylelikle bu işten epeyce karlı çıkabileceksiniz. Bu sayede amaçlarınıza ulaşabilir internetin iki farklı toplumsal medyasından tıpkı iş üzerinden farklı gelirler elde edebilir hatta bu sayede işinizi bile büyütebilirsiniz.

 

Ki dikkatli bir halde incelendiğinde birçok fenomenin hem Instagram hem Youtube hesapları hem de web siteleri bulunmaktadır ve link bırakarak daima takipçilerini bu mecralar ortasında dolaştırmak isterler. Bunun sebebi ise toplumsal mecraların her birinden tıklanma başına başka bir ödeme alıyor olmalarıdır.

 

İnstagram Takipçi Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken En Değerli Nokta Nedir?

 

Satın alınan takipçilerin bot hesaplar olması durumunda, gerçek hesaplar olmadıkları için çarçabuk fark edilebilecekler bu sebeple de hesabınız giderek itibarsızlaşacak ve instagram takipçi satın aldığınız da çarçabuk anlaşılacaktır. Bu da hesabınızın kalitesizleşmesine neden olacaktır.

 

Ayrıca çok fazla bot hesabın sizi takip ettiğini fark eden kendi takipçileriniz de, hesabınızın artık eskisi kadar kaliteli olmadığını düşünerek sizi takipten çıkacak böylelikle gayenizi elde etme bahtınız azalacaktır. Hatta büsbütün yok olacaktır.

 

İnstagramın bot hesapları yakalamak ve kapatmak gayesiyle oluşturulan algoritmasına yakalanmanız da bu türlü bir durumda kaçınılmaz olacağı için doğal olarak hesabınız askıya alınacak ya da kapatılacaktır. Bu sebeplerle sağlam sitelerden organik ve doğal hatta Türk takipçiler satın almanız sizin için daha yararlı olacaktır.

 

Neden Türk Takipçiler Satın Almalıyım?

 

Instagramda hesapların birbirlerine bağlı olarak bir trafik akışı olduğu için şayet hitap ettiğiniz kitle Türkler ise ve gönderileriniz Türkçe ise, Türk takipçiler satın almak size daha sonrasında bu hesaplar üzerinden de sizi zaten takip etmeye başlayacak ve sayıları giderek artacak olan takipçiler kazandıracaktır.

 

Bu hesaplar sayesinde anlayabilecekleri ve onlara hitap ettiği için etkileşimleriniz daha rahat artacaktır. Ayrıyeten Türkçe paylaşımlar yaptığınız hesabınızın çok fazla yabancı tarafından takip edilmesi muhtemel olmadığı için de yabancı takipçiler satın almanız bunun anlaşılmasına ve hesabınızın itibarsızlaşıp kalitesiz görünmesine sebep olacaktır.

 

İnstagram Takipçi Satın Alarak Nasıl Ünlü Bir Fenomen Olabilirim?

 

İnstagram takipçi satın almak hitap edilen kitleyi arttırması sebebiyle toplumsal medya fenomenliğinin birinci basamağı olmakla birlikte tek başına kâfi olmamaktadır. Zira takipçi sayısındaki artışı sağlayabilmek ve toplumsal medyada ünlü, tanınır biri olabilmek için insanların üzerine konuşacağı içerikler üretmek gerekmektedir. Bunun dışında ünlü bir fenomen olmak için yapılması gerekenler şunlardır:

 

Kaliteli ve özgün olması başta olmak üzere insanların bahsedip üzerine konuşacağı içerikler oluşturmak

Düzenli aralıklarla daima paylaşımlar yapmak

Sayfa üzerinden daima fiyatlı reklamlar vererek takipçileri bunaltmamak

Gönderilere takipçilere direkt hitap eden açıklamalar yazmak

Herhangi bir formda aşağılayıcı rastgele bir kelam ya da ibare kullanmamak

Bilgi verici ya da gerilim atmaya yönelik lakin tıpkı zamanda eğlenceli içerikler hazırlamak

Aynı zamanda gönderilerinizin açıklama kısmına konu ile ilgili etiketler eklemeniz bu etiketler üzerinden daha çok kişiye ulaşmanızı sağlamaktadır.

 

İnstagram Takipçi Satın Aldıktan Sonra Hemen Takipçim Artar mı?

 

Evet, siz güvenilir bir web sitesi bulup instagram takipçi satın al imkânını kullandıktan sonra dakikalar içerisinde yeni takipçileriniz sizi takip etmeye başlayacaklardır. Fakat satın aldığınız takipçi sayısının çokluğuna bağlı olarak bu süre bazen kırk sekiz de bulmaktadır ama bu istisnai bir durumdur.

 

Bu sayede kısa bir süre içerisinde daha çok takipçiye sahip olma isteğinizi hemen gerçekleştirebilir, böylece de bu takipçileri satın alma amacınıza daha da yaklaşmış olursunuz. Ayrıca yeni takipçilerinizin gerçek hesaplar olduğunu ve bot hesaplarda olduğu gibi birkaç gün sonra takipçi sayısında ciddi bir düşüş yaşamayacağınızı da unutmamalı, sadece sürekli paylaşım yapıp etkileşimlerinizi takip etmeye devam etmelisiniz.

 

Düşünülenin Aksine İnstagram Takipçi Satın Almak Aslında O Kadar da Tehlikeli Değil!

 

Tabi ki buradaki en önemli unsur güvenilir ve profesyonel bir site tercihi. İnstagram akipçi satın almak denince insanların aklına hemen takipçisi olmayan ve kullanılmayan hesapların onları takip edeceği düşüncesi gelmektedir.

 

Fakat bu konuda eksik bilinen şudur ki bu hesaplar bot olarak adlandırılan hesaplardır ve Instagramın ilk başta üye olurken onaylattığı kullanıcı sözleşmesine aykırı oldukları için, algoritma tarafından sürekli olarak algılanıp kapatılmaktadırlar. Aynı zamanda bu hesapların sizi takip etmesi bir anda takipçi sayınızı çok arttıracak fakat kısa sürede kapatılacakları için de devamında bu sebeple bir anda çok düşürecektir.

 

Bu da sizin hesap istatistiğinizin normal hesaplara göre farklı olmasına ve hesabınızın kapatılmasına ya da askıya alınmasına neden olacaktır. Bu şekilde uygulandığında neredeyse bir hayal olan takipçi sayısını arttırarak para kazanmak, gerçek takipçilerle doğru uygulandığında çok büyük imkânlar sunabilmektedir.

 

Spam Hesapların Gönderilerinize Yaptıkları Engelleyemediğiniz İstenmeyen Yorumlar

 

Spam hesapların sıklıkla karşılaşılan farklı bir kötü özelliği ise gönderilerinize istenmeyen çoğunlukla cinsellikle ilgili reklamları içeren mesajlar atmalarıdır. Bu insanların başına özellikle yorum ve beğeni satın aldıkları zaman gelmekle beraber spam hesapları takipçi olarak satın aldıkları zaman da gelebilmektedir. Bu istenmeyen durum karşısında hesap sahipleri özellikle tanışıklarına karşı küçük duruma düşebilmektedir.

 

Hesap sahibi bir işletme ise de bu çok ciddiyetsiz bir izlenim oluşturmakta ve müşterilerin bir daha bu işletmeyi tercih etmemelerine sebep olabilmektedir. Bu sebeplerle fenomen olma amacıyla ya da ressam, müzisyen, tasarımcı, pastacı vb. iseniz de kendi ürünlerinizi tanıtıp satış yapma amacıyla yaptığınız takipçi satın alımlarında güvenilmez siteleri tercih edilmesi, istenilen amaca ulaşılamamasının yanında sizin o zamana kadar olan emeklerinizin de boşa gitmesine sebep olmaktadır.

 

Aynı zamanda eğer karşınızdaki kişi bir dolandırıcı ise de bilgilerinizin kötü amaçlarla kullanılma ya da kişisel sınırlarınızın ihlal edilme ihtimali de vardır ama aynı zamanda bu ihtimali şifrenizi bu kişilerle paylaşmayarak kolaylıkla engelleyebilirsiniz. Yani bu noktada sorumluluk daha çok size aittir..

 

İşte bu sebeplerle güvenilir eller tarafından yapıldığında sosyal medya hesaplarının tanınırlılığının arttırılması amacıyla son derece faydalı olan takipçi satın almak neredeyse hiçbir olumsuz yan taşımamakta, devamında ise kişinin ilgili hesabı aktif ve de etkili de kullanabilmesi sonucunda fenomen olabilmesini bile sağlamaktadır. Bu fenomenlik ile beraber gelen maddi imkânlar, teklifler ve de tanınırlık ise daha rahat hayat şartlarını bu kişiye sağlamaktadır.

 

Görünürlüğünüzü Arttırmanın En Kolay Yolu

 

Artık hayatımızda son derece önemli olan sosyal medyada görünür olmak birçok firma, şirket ya da küçük işletmeler tarafından hatta direkt insanların kendileri tarafından da istenmektedir. Bunun istenmesinin sebebi ise işletmelerin müşteri potansiyellerini arttırmak istemesi, kişilerin ise tanınırlığını arttırarak hem de bu sayede para kazanma istediğidir.

 

Takipçi satın alınarak devamında gelen takipçiler ile beraber bu amaçlarının hepsini hatta doğru hesap yönetimi ile çok daha fazlasını bile kazanabilmektedirler. Burada dikkat edilmesi gereken asıl nokta ise takipçiler ne kadar gerçek ve organik hesaplar da olsalar, etkileşim sayısıdır. Bu husus da atlanmamalı takipçi sayısı için gösterilen özen etkileşim sayısı için de gösterilmelidir.

 

İnstagramın yanı sıra twitter, youtube ve son zamanlarda gittikçe popüler olan tiktok en çok takipçi ya da abone satın alınan hesapları bulunduran platformlardır. Doğal olarak da insanlar olabildiğince düşük bir maliyete bunu gerçekleştirmek istemektedirler ki çok uygun fiyatlara çeşitli sitelerde çeşitli seçenekler de mevcuttur.