Hakkımızda

Biz kimiz ?

CSA Medya Grubu

Dijital Ajans, bir eser yahut hizmetin, tüm dijital alanlarda hakikat amaç kitleye ulaşabilmesi için yapılan tüm pazarlama hizmetlerini veren şirketlerin genel dal ismidir. Bu ajanslar faaliyetlerini büsbütün internet ortamında yürütmektedir.
Dijital Ajansların faaliyetleri, web sitesi tasarımı, toplumsal medya reklamları ve  idaresi, SEO (Search Engine Optimization / Arama Motoru Optimizasyonu), SEM (Search Engine Marketing / Arama Motoru Pazarlaması) ve Google Ads (Google’ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmeti) üzere tüm dijital alanları kapsamaktadır.
Csa Social Yazılım ve Medya Ajansı olarak, 10 yıldır dijital ortamlarda gereksiniminiz olan her türlü dayanağı sizlere vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. Firmamız, kurulduğu günden bugüne dek her gelişmeyi, her yeniliği takip edip, kendini her daim daha da ileriye götürmeye çalışmaktadır. Bu sayede sizlere daima daha kaliteli hizmeti vermeye devam etmekteyiz.
Siz de dijital alanlardaki tüm hizmetleri, tecrübeli bir takım ile tek bir yerden alabilmek istiyorsanız, sizleri de ortamızda görmekten memnunluk duyarız.