Özel Hizmetler Kişisel Web Sitesi

İhtiyaçlarınız doğrultusunda alanında uzman personellerimiz tarafından size en uygun web site tasarımını ve web sitesini sunarak, dijital ortam da yerinizi almanızı sağlarız.

Çok Satanlar

Müşterilerimizin en çok tercih ettiği paketler

Özel Hizmetler

Kişisel Web Sitesi

  • İstediğiniz.com alan adı
  • 1 Yıl Hosting Hediye
  • Anahtar Teslim
  • Kişisel Mail Adresi

999.00 TL

Satın Al

SİTENİZİ YAPALIM

İhtiyacınıza uygun ürün ya da hizmetlerinizi satıp, dijital olarak ödeme alabileceğiniz dijital dükkanınızı açmanız için size yardımcı olabiliriz. E-Ticaret sitesi tasarımının yanı sıra, online ödeme ve güvenlik adımları konusunda da destek sunuyoruz.

SEO Temelli

Sitenizi tasarlarken, tasarımın ötesinde altyapıyla ilgileniyoruz ve kategorizasyon, URL yapısı tamamen SEO ve müşteri deneyimi odağında geliştiriliyor.

Mobil Uyumlu | Responsive

Günümüzde web sitesi tasarımında en önemli konu responsive yani mobil uyumluluk. Web trafiğinin %80'leri artık mobilden geliyor ve tüm mobil cihazlara ve ekranlara uyumlu bir siteniz yoksa bir web siteniz yok demektir. E-Ticaret sitenizi tasarlarken mobil tasarıma öncelik veriyoruz.

Modern Web Siteniz Olsun

Web sitesi trendleri o kadar hızlı değişiyor ki yakalamak çok kolay değil. Bizler sizin ihtiyacınız ve beklentiniz doğrultusunda 2021 web tasarım trendlerine uygun şekilde tasarımlar yapıyoruz. UX-UI tarafında tecrübeli ekibimiz, en modern web sitesi tasarımlarını sizin için tasarlar ve uygular. Eğer siz de komple bir e-ticaret web sitesine ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

CSA MEDYA Olarak 2015’den beri Medya & Sosyal Medya Hizmetleri sağlamaktayız.Başladığımız günden bugüne kadar işimizi en iyi ve en dürüst şekilde yapmaktayız.Fenomen ve ünlü isimlerde dahil olmak üzere bugüne dek binlerce hesap/kanal'a hizmet sağladık ve sağlamaya devam etmekteyiz.Yapacağınız her alışveriş güvenli ödeme sistemi ile gerçekleşmektedir ve her türlü sorularınızı destek sistemi ve 24 saat whatsapp destek hattı üzerinden üzerinden cevaplamaktayız.

Ödeme Bilgilerim Ne Kadar Güven de ?

  • Şirketimiz ödeme sistemlerinde PAYTR kullanmaktadır. 
  • PAYTR, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından tanınan lisanslı bir kuruluştur.
  • Yasalar gereği kesinlikle müşteri kart bilgileri aracı siteler tarafından kaydı tutulamaz.